הגש בקשה כעת!

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

 הלוואה חוץ בנקאית – עכשיו יש למי לפנות!

 אוויר לנשימה הוא המעט שאנו זקוקים לו כאשר אנו חשים חסרי אונים אל מול קשות העורף של הבנקים כשהמצב לוחץ. ואם כבר כן הצלחנו לשכנע את הפקיד או מנהל הבנק לקבל הלוואה או חריגה נוספת ממסגרת העו"ש, אזי מתחיל מרוץ הבירוקרטיה המטורף ותחושת המחנק שוב אינה מרפה. הלוואה חוץ בנקאית נועדה להגשים חלומות ולהוות גלגל הצלה נוח וזמין בכל עת, מבלי לפגוע במסגרת האשראי של חשבון העו"ש שלכם. מתי ניתן לקבלה ומהי הדרך להשיגה בצורה מהירה ובטוחה? להלן התשובה.

 

מה היא הלוואה חוץ בנקאית?   

בשנים האחרונות נכנסה לשוק האופציה של הלוואה חוץ בנקאית. הלוואה זו היא למעשה הלוואה אשר ניתנת על ידי גוף חוץ בנקאי, ואין לה קשר לבנק בו מתנהל החשבון. ישנם מספר גופים אשר יכולים להעניק הלוואה חוץ בנקאית כמו: בתי הלוואות, חברות מימון, תאגידים, חברות אשראי ועוד. כל גוף מעמיד תנאים אחרים על מנת לזכות בהלוואה, ופקטור ההחזרה משתנה ממקום למקום. בגלל שחברת ארבל אינה תלויה במגבלות שיש לבנקים, היא יכולה להעניק לכם הלוואה בתנאים נוחים בהתאמה אישית מקסימלית.

הלוואה חוץ בנקאית – מתי שרק תצטרכו

 בעלי עסקים, חברות ולקוחות פרטיים – נדמה כי אף אחד מאיתנו אינו מסוגל לעמוד בנטל הכלכלי הכבד לאורך כל השנה והלחץ עושה את שלו. רבים מאיתנו מונעים מעצמם את הנאות החיים, לרכוש מכונית חדשה, לעבור לדירה גדולה יותר, לממן את הלימודים של הילדים, לצאת לחופשה שתמיד חלמו עליה ולשפץ את הבית. אחרים חיים בסיר לחץ אדיר אל מול ההתחייבויות הרבות, לעמוד בנטל התשלומים, הוצאות המשכנתא, להחזיר את ההלוואה לרכב, לעמוד בהוצאות לספקים וללקוחות, תיקי הוצאה לפועל ושאר מרעין בישין. הלוואה חוץ בנקאית מתאימה עבור כל אחד מהמצבים הללו ולמעשה, היא מתאימה למימוש בכל עת בה הצורך למזומנים קיים ולא משנה מהי הסיבה. מאחר ומדובר במסגרת שהיא חוץ-בנקאית, הרי שהבחירה במסלול זה מתאימה לכל אדם בישראל, לרבות מובטלים, שכירים ועצמאים, עובדי כוחות הביטחון, עובדי מדינה, סטודנטים, עובדי הייטק, בעלי חברות ועוד.

 איך זה עובד?

 חברות אשר מציעות מסלולי הלוואה חוץ בנקאיים הינן חברות אשר פועלות באישור ובפיקוח משרד האוצר. ברגע שנוצר הצורך לקבלת המזומנים, פונים אל החברה המלווה אשר מצידה נכונה ומזומנה להעניק את הכספים תוך זמן קצר ביותר, לעיתים אף תוך 24 שעות מרגע הגשת הבקשה. החברה המלווה מבצעת בירור כלכלי אודות מגיש הבקשה (נדרשים תלושי משכורת/דוחות מע"מ, צילום ת.ז. וצילום דפי חשבון 3 חודשים אחורנית) ותוך זמן קצר ביותר מאשרת את מתן הכספים. השירות טומן בחובו לא מעט יתרונות וביניהם :

 

  • מינימום בירוקרטיה

  • לא מורגשת פגיעה במסגרת האשראי

  • החזרים חודשיים קבועים ומותאמים מראש ליכולת ההחזר של הלווה

  • מתן כספים גם לבעלי חשבון מוגבל

  • קבלת הכספים במזומן, שיקים או העברה בנקאית

 כל תהליך ההתקשרות אל מול החברה המלווה מתבצע באופן דיסקרטי לחלוטין! אין צורך בערבים, אין צורך בחתימות מיותרות ומספר השאלות הנשאלות לגבי מהות ההלוואה הינו מינימאלי.

 שירותים נוספים

 חשוב מאוד להבדיל בין הלוואה חוץ בנקאית אשר נלקחת דרך חברת מימון מקצועית לבין אופציות נוספות ובלתי מומלצות לקבלת כספי ההלוואה בדרך אשר "עוקפת" את המערכת הבנקאית, ביניהן פנייה אל השוק האפור או השחור. ההלוואה החוץ בנקאית אינה קשורה כלל וכלל לאותן הלוואות אשר מתבצעות מאחורי גבם של משרדי הממשלה. אלו חברות אשר פועלות בזכות לגיטימית שניתנה להן ע"י משרד האוצר ובפיקוחו. זוהי הסיבה מדוע חברות אלו מציעות מגוון שירותים נוספים אשר יכולים להוות גלגל הצלה יעיל ושימושי בכל מקרה של חוסר במזומנים. ניתן להצביע על מספר שירותים שכדאי שתדעו אודותיהם כגון הלוואות עד 200,000 שקלים בתמורה למשכון נכס, קרקע, תכשיטים וכל אלמנט אחר בעל ערך. שירות נוסף הינו הלוואה לעסקים בתהליכי הקמה, הלוואה למשקיעים, מתן הלוואה לסגירת חובות בהוצאה לפועל וניכיון שיקים בתנאים מועדפים.

 

בחברת ארבל- הלוואה בקליל תקבלו הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה, תוך 24 שעות באמצעות מילוי טופס אלקטרוני מאובטח. החברה מתמחה במתן הלוואות, משכנתאות ובמצבי ביניים כלכליים, ועם ניסיון של 15 שנים בתחום המימון מציעה עבורכם מגוון פתרונות חילוץ כלכליים אחראיים.

 

כל הפרטים החשובים על הלוואה חוץ בנקאית

אנשים רבים זקוקים לסכומי כסף שונים על מנת להמשיך ולהתקדם בחיים. רכישת דירה, רכישה של מכונית, טיול לחו"ל, סגירת אוברדראפט, פתיחת עסק, לימודים באוניברסיטה ועוד, הם כולם מצריכים סכומי כסף קטנים או גדולים, שלרבים מהאוכלוסייה אין, ולכן יש צורך במימון. הדרך הפופולארית ביותר להשיג מימון בצורה של הלוואה היא לפנות לבנק בו אנו מנהלים את החשבון. אולם, לרוב, הבנקים לא מאשרים הלוואה לכל אחד, והם דורשים ערבים, עבודה סדירה, בטחונות, חסכונות ועוד, שלא לכולנו יש.