הגש בקשה כעת!

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

הכותרת לא מבלבלת, תוך יממה אחת תוכלו לקבל את הסכום לו אתם זקוקים באופן דחוף תוך פריסת התשלומים באופן נוח וקבוע מראש, מבלי לערב את הבנק ולא להסתבך עם השוק האפור. נשמע כחלום? הלוואה דחופה לכל מטרה, במסגרת חוץ בנקאית- מימונית תחסוך מכם את הצעקות ומפחי הנפש מול הבנקים, תאפשר לכם להגשים חלומות ולצאת ממשברים כלכליים במהירות. להלן עיקרי השירות.

הצורך בהלוואה דחופה

כמעט כל אחד מאיתנו נתקל במצב בו החוסר במזומנים הופך להיות כה קריטי עד לכדי הצורך בקבלת כספים תוך זמן קצר. כך למשל ניתן למצוא את אלו אשר נתקלים במבצע חסר תקדים על רכב חדש מבלי שתהיה בידם האפשרות לרכוש אותו מידית, או אלו הנתקלים בחוסר יכולת לעמוד במשכנתא במשך כ- 3 חודשים והפעלת העיקול ע"י הבנק, אי עמידה בתנאי ההוצאה לפועל כאשר הדד ליין להחזרת החוב מתקרב, הוצאות פתאומיות לניתוחים ותרופות, מתנה לאישה ליום הנישואין, הפסדים בבורסה ועוד. רבים אשר לוו כספים מהשוק האפור עשויים אף הם לגלות מצוקה ואת הצורך לקבל כספים תוך זמן קצר, אך באמצעים לגיטימיים בלבד באמצעות הלוואה דחופה.

האם כדאי לפנות אל הבנקים במצבים דחופים?

רבים בוחרים לפנות אל הבנקים וחברות האשראי בכל מה שקשור ללקיחת הלוואות. אלא, שהמציאות מראה כי אותם הבנקים אשר מחבקים ומחייכים כאשר המצב טוב, הופכים להיות בעלי רגישות מינימאלית לכל מה שקשור בבעיותינו הדחופות. במידה ותהיו מעוניינים בכספים "מהיום להיום" תגלו לראות כי הבירוקרטיה של המערכת הבנקאית אינה מאפשרת זאת לרוב, קל וחומר כאשר מדובר על סכומים גדולים. מדוע זה קורה? ובכן, המערכת הבנקאית פועלת ע"פ נהלים מסודרים אשר מנחים אותה לבצע בדיקה מקיפה אודות הלווה, הגבלת מסגרת האשראי שלו, התחשבות בהתחייבויותיו הקיימות (כגון משכנתא) וחסימת האפשרות לנטילת הלוואה בהתאם להיסטוריה בעו"ש שלו. אם לא די בכך, הרי שלא רק נטילת ההלוואה בפועל אלא אף הבקשה שלה, מתועדת במאגרי המידע של הבנקים ועשויה לשמש לרעת הלווים, אשר גם במידה ומקבלים את הכספים אינם יכולים לעשות כן באופן דיסקרטי וזקוקים לערבים, חתימות ובירוקרטיה מתסכלת נוספת.

מסגרת חוץ בנקאית – הדרך המומלצת לקבלת הלוואה דחופה

המסקנה אם כן ברורה, הלוואה דחופה לוקחים על ידי מסגרות חוץ בנקאיות מימוניות בלבד! הלוואה כזאת אינה פוגעת במסגרת העו"ש של הלווה, אינה מגיעה לכדי ידיעתו של הבנק, מתבצעת באופן דיסקרטי ומתממשת תוך מספר שעות בלבד! כל מה שיש לעשות הוא לפנות אל הגורם המלווה, להציג בפניו מסמכים אשר קשורים לחשבון הבנק שלו (תדפיסים של 3 חודשים), תלושי שכר או דוחות מע"מ וצילום ת.ז.   החברה המלווה מבצעת בדיקה של הנתונים, בוחנת את סכום ההלוואה המבוקש וחוזרת אל הלקוח בהצעה אשר כוללת החזר חודשי הגיוני שבו יוכל הלווה לעמוד, אשר כולל הן את סכום הבסיס והן את הריבית הקבועה. כך, ההלוואה החוץ בנקאית אינה תלויה בתנאי המשק אלא מהווה חוזה פרטי לכל עניין ודבר!

מי יכול להשתמש בשירות?

אם אתם בני 22 ומעלה, אתם יכולים לראות את עצמכם זכאים לקבל את הכסף לו אתם זקוקים באופן דחוף, תוך 24 שעות בלבד ובמינימום הבירוקרטיה. תוכלו אפילו לעשות כן מבלי לצאת מהבית ולקבל את הכספים לחשבון הבנק, במשלוח מזומן או בשיק. מאחר ומדובר במסגרת חוץ בנקאית ואישית, יכולים להשתמש בשירות גם סטודנטים, עובדי מדינה, אנשי כוחות הביטחון, אנשי הייטק בכל הרמות (גם בכירים), בעלי עסקים וחברות ולקוחות פרטיים אחרים. ההלוואה החוץ בנקאית תעזור לכם להחזיר את חובותיכם, להימנע מפתיחת תיקים בהוצאה לפועל, לרכוש מוצרים ושירותים שונים תוך זמן קצר ביותר וכל זאת גם אם חשבונכם מוגבל.

חברת ארבל תשמח לעזור לכם בקבלת הלוואה דחופה לכל מטרה, במהירות, בהגינות ובסודיות מלאה. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ואנו כבר נתאים לכם הלוואה התואמת את צרכי ההחזר שלכם.