הגש בקשה כעת!

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

הסכומים?

החל מ5,000 ₪ לתקופה של שנה ועד 50,000 ₪ ל5 שנים.

ההחזרים החודשיים שווים וקבועים וכוללים את מרכיב הריבית והקרן כך שלא תופתעו ע"י תשלומים גבוהים משהתחייבתם.

לדוגמא : לקחת 5,000 ש"ח לשנה - ההחזר החודשי יהיה 650 ש"ח בלבד. ( ככל שסכום ההלוואה גדל ההחזר החודשי קטן - באופן יחסי ) 

לאחר מילוי הטופס באתר ואישור החברה להלוואה, נבנה לך את ההלוואה הטובה ביותר עבורך.

ההחזרים החודשיים משולמים בשיקים בלבד ומאפשרים לך שליטה מקסימלית על הסכום שיורד מחשבונך - בהחזר חודשי היורד בהוראת קבע המצב אינו כך , אלא הגורם המלווה ( בנק , חברת אשראי, חברת ביטוח או חברת מימון חוץ בנקאי ) עלול לגבות מחשבונך סכומים משתנים כל חודש.

למי זה מיועד?

לשכירים, עובדי הייטק, עובדי מדינה, כוחות הביטחון, משטרה, אקדמאים, מורים/ות , עובדי סגל, עצמאים, עצמאים בעלי חברה בע"מ, אם את/ה נמצא בין עבודות ( עם תפקיד מוגדר )

יתרונות ?

מהירות , הגינות , גמישות.

מהירות – קלישאה מוכרת " הבנק נותן כשאתה לא צריך ומסרב כשאתה צריך" , לאחר שנות ניסיון רבות אנחנו בארבל מבינים שלמהירות יש חשיבות מכרעת ולכן בנינו מערכת המתבססת על לוגריתם מתמטי מתקדם, לבחינה וניטור לווים במהירות ותוך דיוק של 97.8% .

הגינות- לתת לך הלוואה, זה החלק הקל, לעיתים ממהרים ליטול הלוואה, למרות שלא בטוח שתעמדו בהחזר החודשי, אנחנו בארבל משתדלים להתאים לכם את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם - הלוואה ש...תעמדו בה.

גמישות- כרגע אינך בנוי להחזר חודשי גדול? מעוניין להתחיל לשלם רק עוד 3 חודשים? בהעברת הנתונים הראשוניים, פרט ככל האפשר את מתכונת ההלוואה המועדפת עליך ומדוע ונשתדל לבנות לך הלוואה התואמת את יכולותיך והצפי לשינויים בעתיד.

צור קשר עכשיו, וההלוואה בדרך אליך.