הגש בקשה כעת!

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

הלוואה עד 20000 ₪ לכל מטרה

מעוניינים לרכוש רכב חדש? רוצים לשפץ את הבית? צריכים לשלם שכר לימוד אוניברסיטאי? רוצים לסגור את האוברדראפט? אם עניתם כן לאחת מן השאלות, המאמר הבא הוא כנראה בשבילכם. ישנם עוד אירועים או מצבים בחיים אשר מצריכים הלוואה למעט רכישה של דירה. במקרה של רכישת דירה אנו פונים לבנק לקבל אישור לקבלת משכנתא, שהיא הלוואה בסכומים גבוהים. אולם מה קורה במקרים בהם אנו זקוקים להלוואה בסכומים קטנים, הלוואה עד 20000 ₪ למשל? במקרים כאלו ההליך הוא הרבה יותר פשוט. פונים לבנק, ניגשים לפקיד, מגישים בקשה להלוואה, עונים על כמה שאלות, פונים לאישור של מנהל, ו... ההלוואה לא אושרה. הלוואה בנקאית שאינה מאושרת היא אינה סוף הסיפור. במקרים כאלו תוכלו לפנות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית מגורמים נוספים.

הלוואה חוץ בנקאית, מה זה אומר?   

במקרים בהם הבנק אינו מוכן להעניק לכם הלוואה עד 20000 ₪ למטרות שונות הסיבה היא לרוב מצבכם הכלכלי. אישור של הלוואה כזו כרוך בערבים, במצבכם הכלכלי בחשבון עו"ש, בביטחונות וחסכונות שיש לכם בבנק, בתפקיד המקצועי שלכם ובשכר שאתם מפקידים כל חודש אל החשבון. לעיתים, כל התנאים הללו אינם מספקים לצורך קבלת הלוואה שכזו, ובמקרים כאלו מומלץ לפנות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית. הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה אשר ניתנת על יד גורמים שאינם קשורים לבנק בו מתנהל החשבון כמו: חברות אשראי, קרנות הון, בתי הלוואות, חברות מימון, תאגידים שונים ועוד. חברות אלו מעניקות הלוואה עד 20000 ₪ בתנאים שונים, כאשר כל חברה מחלקת את ההחזר החודשי בצורה שונה, וגובה ריבית משתנה. אם ברצונכם לקחת הלוואה שאינה ממקור בנקאי מומלץ מאוד לעשות סקר שוק בין החברות השונות, ולראות כי תנאי ההחזר, והריבית מתאימים לכם. לעולם אל תתחייבו לסכומים שאינכם בטוחים שתוכלו להחזיר.

הלוואה עד 20000 ₪, לא לכל אחד  

לרוב, אלו אשר פונים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית מעוניינים בהלוואה אשר לא פוגמת במסגרת האשראי שלהם. קבלת הלוואה מגורם חיצוני היא הדרך היחידה בה לא נפגמת מסגרת האשראי. אמנם הלוואה חוץ בנקאית אינה תלויה בבנק, אך לא כל אחד מקבל אישור לקבלת הסכום. חברות רבות אשר מעניקות הלוואה עד 20000 ₪ מעמידות תנאים שונים לקבלת ההלוואה. הלוואה חוץ בנקאית שכזו תהיה לרוב הלוואה בסכומים קטנים יותר משל הבנק מאחר ובידי החברה המעניקה את סכום הכסף בטחונות מעטים, והיא אינה רוצה להסתכן בסכומי כסף גדולים. לפני שאתם ניגשים לקחת הלוואה שכזו כדאי שתבחנו מספר פרמטרים בעצמכם:

  • האם הסכום החודשי אותו אתם מקבלים כשכר יכול להספיק למחיה היומיים שכם ושל בני משפחתכם, וגם להחזר מלא של הסכום החודשי של ההלוואה?
  • האם המשכורת החודשית שלכם נשארת קבועה, והאם היא עשויה לרדת או להצטמצם בחודשים הבאים?
  • וכמובן, האם הסיבה לשמה אתם זקוקים להלוואה היא הכרחית.