הגש בקשה כעת!

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

חובות כספיים לבנק משכנתאות, עיריות, וגופים אחרים עלולים להביא את החייב עד לעברי פי פחת, מינוי כונס נכסים ועיקול רכושו לטובת הנושים ( בעלי החוב )

זה מתחיל מפיגורים בודדים בהחזרי המשכנתא, נמשך במכתבי התראה מעו"ד מטעם הבנק ומתגלגל במהירות למצב שרוב הלווים לא חלמו שיגיעו אליו...עם מינוי כונס הנכסים.

כונס נכסים הוא גוף חיצוני (בדרך-כלל עורך דין) שבית המשפט ממנה במטרה לגבות את החוב. כשמדובר בחוב הנובע ממשכנתא שלא שולמה במועד, עורך הדין שימונה להיות כונס נכסים בעניינכם יוביל מהלך שבסופו של יום יסתיים בפינוי מהנכס ומכירת הנכס לכיסוי החוב. כונס הנכסים יפרסם את הבית למכירה, אך לפני כן ימסור "צו פינוי" שידרוש לפנותו "מכל חפץ ואדם". וכך הנכס יעמוד למכירה – בהליך של מכרז כשהוא ריק ופנוי.
לאחר מכירת הנכס הכסף מועבר לבנק למשכנתאות לשם כיסוי החוב, עורך הדין מקבל ממנו את שכר הטרחה, ומשלם ממנו את כל הוצאות הטיפול המשפטי (כגון: שמאות, פרסום מודעות, פינוי והובלה וכו'). ויתרת הסכום (אם נותר) תועבר לבעלי הנכס הקודמים ( החייב).

לרוב, לווים המצויים במצב זה , "חושבים במעגלים קצרים" וכלל אין להם יכולת או רצון לנסות ולמנוע את רוע הגזירה. מרימים ידיים למרות שאפשר להציל את המצב.

מה עושים?

ארבל מעניקה הלוואת גישור / משכנתא express  כנגד הנכס, ע"י סילוק המשכנתא לטובת הבנק,הלוואה/ משכנתא שתעניק לכם זמן להתארגנות.

בתקופה זו יהיה לכם אויר לנשימה, איום הסילוק מהבית יוסר ותוכלו להתפנות לשיקום עסקכם או למכור את הבית באופן רגיל ולא בהליך מכרז ( מכרז הינו הליך "מימוש מהיר" שבו הנכס נמכר בכ 20%-35% פחות מערכו הריאלי של הנכס)

פנו לארבל עוד היום לפני שיהיה מאוחר.